Producenci
Zaloguj się
Tapeta Szary Tynk Baranek Struktura Brokat 1637-21
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 1637-21
Tapeta winylowa na flizelinie, zmywalna, struktura ala baranek w odcieniach szarości i bieli.

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
Zmywalność: Bardzo dobra
Powtarzalność wzoru: 0cm
Zalecany klej: Artico VLIES
Gramatura: ok. 190g/m2
Realizacja: Natychmiast
Kolor: Szary
Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
Wyczuwalna struktura w dotyku ala baranek.
Tapeta posiada brokat.
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu;
- tapeta na korytarz;
- tapeta do kuchni;
- tapeta do łazienki.
Do tapety tło mamy również oryginalną tapetę wzór nr. 1636-21 (Dostępna na innej aukcji)

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 1637-21 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 0cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.