Producenci
Zaloguj się
Tapeta Gładka Drobna Beżowa Kratka Worek 1419-61 Fliz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 1419-61
Tapeta winylowa na flizelinie, zmywalna drobna beżowa/brązowa kratka z brokatem.

➡️Cechy tapety:
- Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
- Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
- Zmywalność: Bardzo dobra
- Pasowanie wzoru: 0 cm
- Zalecany klej: Artico Vlies
- Gramatura: ok. 170g/m2
- Realizacja: Natychmiast
- Odporność: Na światło
- Kolor: Odcień beżu/brązu
- Posiada drobny brokat
- Klejem smarujemy tylko ścianę.
Tapeta posiada wyczuwalną strukturę w dotyku (struktura ala worek).


➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 1419-61 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 0cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.