Producenci
Zaloguj się
Tapeta Flizelinowa Złoty Beton Marmur Tynk 21616-5
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 21616-5 Premium

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
Zmywalność: Bardzo dobra
Pasowanie wzoru: 64cm
Zalecany klej: Artico VLIES
Realizacja: Natychmiast
Kolor: Złoty, Brąz, Beż, Niebieski
Odporność: Na światło, na szorowanie
Klejem smarujemy tylko ścianę.
- Tapeta ze wzmocnioną powłoką twardego winylu.
- Najwyższa odporność na zmywanie.
- Waga rolki: ok. 1,6kg !
- Gramatura: ok. 300g/m²
Świetny stosunek JAKOŚCI do CENY
➡️ Zastosowanie:
Tapeta imitująca beton może być stosowana w wielu miejscach, takich jak:
-
Wnętrza mieszkań: Tapeta imitująca beton jest idealna do stosowania w wystroju wnętrz, takich jak kuchnia, łazienka, salon i sypialnia, aby dodać industrialnego i surowego akcentu.
-
Sklepy i biura: Tapeta imitująca beton może być używana w biurach i sklepach, aby nadać im nowoczesnego i profesjonalnego wyglądu.
-
Kluby i restauracje: Tapeta imitująca beton jest idealna do stosowania w klubach i restauracjach, aby nadać im niepowtarzalnego i nieco surowego wyglądu.


➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 21616-5 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 64cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra (odporna na szorowanie) |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.