Producenci
Zaloguj się
Tapeta Papierowa Zmywalna Szary Kamień Mur 2629
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 2629
Tapeta papierowa lakierowana, zmywalna, w kamienie w odcieniach szarości.


➡️Cechy tapety:
- Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
- Rodzaj tapety: Papierowa lakierowana
- Zmywalność: Bardzo dobra
- Pasowanie wzoru: 64 cm
- Zalecany klej: Artico Special
- Gramatura: ok. 150g/m2
- Realizacja: Natychmiast
- Gładka powierzchnia tapety.
- Klejem smarujemy tapetę i ścianę.
- Kolor: Odcienie szarości
- Gładka powierzchnia lakierowana tapety zapewnia doskonałą zmywalność.
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do kuchni;
- tapeta do łazienki.
- tapeta na korytarze.

➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 2629 |
| Rodzaj tapety | Papierowa |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 64cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra |
| Zalecany Klej | Klej Artico Special do tapet papierowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.