Producenci
Zaloguj się
Tapeta Papierowa Zielone Kwiaty Kółka Dla Dzieci 5580-30
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 5580-30
Tapeta papierowa w zielone kwiaty i kółka.

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Papierowa
Zmywalność: Słaba
Pasowanie wzoru: 2,96cm
Zalecany klej: Artico SPECIAL
Realizacja: Natychmiast
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu.
➡️Pamiętaj o kleju i nożyku do tapet! ;-)
Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 5580-30 |
| Rodzaj tapety | Papierowa |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 2,96cm |
| Stopień zmywalności tapety | Słaba |
| Zalecany Klej | Klej Artico Special do tapet papierowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.