Producenci
Zaloguj się
Tapeta Nowoczesna RE521031 Renaissance Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. RE521031 Premium
Produkt nieprefabrykowany - sprowadzany i produkowany wyłącznie na indywidualne zamówienie Klienta.
Ekskluzywna tapeta, winylowa na flizelinie, w odcieniach bieli.
Kolekcja nawiązuje do tradycji, tworząc nową przestrzeń, w której klasyczna inspiracja spotyka się ze współczesnym stylem życia.

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
Zmywalność: Bardzo dobra
Pasowanie wzoru: 53cm
Zalecany klej: Artico VLIES
Realizacja: Natychmiast
Odporność: Na mycie, Na światło
Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
- Tapeta ze wzmocnioną powłoką twardego winylu.
- Najwyższa odporność na zmywanie.
- Wyczuwalna struktura tapety.
- Waga rolki: ok. 1,3kg!
- Gramatura: ok. 245g/m²
➡️Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu;
- tapeta do hoteli i restauracji.
➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | RE521031 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 53cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra (odporna na szorowanie) |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.