Producenci
Zaloguj się
Tapeta Dziecięca Drobne Kolorowe Paseczki Pasy 5584-20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 5584-20
Tapeta papierowa do pokoju dziecięcego w kolorowe paseczki z różnymi wzorami.

➡️Cechy tapety:
- Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
- Rodzaj tapety: Papierowa
- Zmywalność: Słaba
- Pasowanie wzoru: 0cm
- Zalecany klej: Artico Special
- Realizacja: Natychmiast
- Odporność: Na światło
- Klejem smarujemy tapetę i ścianę.
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni.
➡️Pamiętaj o kleju i nożyku do tapet! ;-)
Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 5584-20 |
| Rodzaj tapety | Papierowa |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 0cm |
| Stopień zmywalności tapety | Słaba |
| Zalecany Klej | Klej Artico Special do tapet papierowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.