Producenci
Zaloguj się
Tapeta Winylowa Gładka Kreski Tkanina Beż BA220033
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. BA220033 Premium

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
Zmywalność: Bardzo dobra
Pasowanie wzoru: 0cm
Zalecany klej: Artico VLIES
Realizacja: Natychmiast
Odporność: Na szorowanie, Na światło
Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
- Tapeta ze wzmocnioną powłoką twardego winylu.
- Najwyższa odporność na zmywanie.
- Wyczuwalna struktura w dotyku.
- Waga rolki: ok. 1,5kg !!!
- Gramatura: ok. 283g/m²
➡️Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu;
- tapeta na korytarze;
- tapeta do kuchni.


➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | BA220033 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 0cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra (odporna na szorowanie) |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.