Producenci
Zaloguj się
Tapeta Ścienna Jeans Spodnie Materiał Szary VP3201 Fliz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. VP3201
Tapeta winylowa na flizelinie, twardy winyl, zmywalna, w jeansy w odcieniach szarości.

➡️Cechy tapety:
- Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
- Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
- Zmywalność: Bardzo dobra
- Pasowanie wzoru: 64cm
- Zalecany klej: Artico Vlies
- Gramatura: ok. 190g/m2
- Realizacja: Natychmiast
- Odporność: Na światło, na szorowanie
- Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
- Wysoka jakość!
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu;
- tapeta na korytarze.

➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | VP3201 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 64cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra (odporna na szorowanie) |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.