Producenci
Zaloguj się
Tapeta Nowoczesna Marmur Tynk Beżowe Złote Żyłki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 1068-51 Premium. Gruba i mocna tapeta w atrakcyjnej cenie.
Tapeta winylowa na flizelinia, zmywalna, imitująca marmur w odcieniach jasnego beżu oraz złotych żyłek.
Tapety imitujące marmur bardzo dokładnie i wiernie odzwierciedlają wygląd naturalnego kamienia. Tapeta pozwala na uzyskanie luksusowego wyglądu w pomieszczeniu bez wydawania dużych kwot na prawdziwy marmur. Jest łatwa w montażu i utrzymaniu czystości. Pozwala na dopasowanie do indywidualnego stylu i wystroju pomieszczenia.

➡️Cechy tapety:
- Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
- Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
- Zmywalność: Bardzo dobra
- Pasowanie wzoru: 32cm
- Gramatura: ok. 280g/m2
- Zalecany klej: Artico Vlies
- Realizacja: Natychmiast
- Odporność: Na światło, na szorowanie
- Waga rolki: ok. 1,5kg
- Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
- Wysoka jakość!
- Posiada brokat na całej powierzchni.
Zdjęcie wygenerowane przez AI i ma tylko charakter poglądowy.
➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 1068-51 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 32cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra (odporna na szorowanie) |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.