Producenci
Zaloguj się
Tapeta Na Flizelinie Pantera Panterka Cętki 13473-20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 13473-20

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
Zmywalność: Bardzo dobra
Pasowanie wzoru: 32 cm
Zalecany klej: Artico VLIES
Gramatura: ok. 300g/m2
Realizacja: Natychmiast
Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
Waga rolki to 1,6kg! Super jakość!
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 13473-20 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 32cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.