Producenci
Zaloguj się
Panele Ścienne PCV Płytki Kafle Marmur Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel ścienny PCV 32978

Wymiary płytki: 95,7cm x 48,2cm (=0,46m2)
Materiał: PCV
Wypukłość wzoru: Ok. 3mm
Zalecany klej: Klej montażowy HerQles Fix
Realizacja: Natychmiast
.
Cena za 1 sztukę

Zalety:
.
- Żywe kolory;
- Efekt 3D;
- Nowoczesne panele ścienne można stosować w salonie, w kuchni, w łazience, w toalecie;
- Odporne na odkształcanie się pod wpływem temperatury;
- Zabrudzenia można zmyć przy użyciu wilgotnej gąbki;
- Maskują nierówności ściany;
- Łatwy i szybki montaż (wystarczy klej montażowy + nożyczki lub nożyk do tapet);
- Tańszy zamiennik paneli z naturalnego kamienia;
- Mała waga to wygodny montaż (200-300g / sztuka).
.
UWAGA:
Nie zaleca się montażu paneli w pobliżu kominka lub kuchenki gazowej gdzie mogą być narażone na bliski kontakt z ogniem!

Pamiętaj o kleju montażowym! :)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 32978 |
| Długość | 95,7cm |
| Szerokość | 48,2cm |
| Grubość | 3mm |
| Gama kolorystyczna | Biały, szary |
| Wykończenie | Połysk |
| Struktura | Efekt 3D |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.