Producenci
Zaloguj się
Panele Ścienne PCV Mozaika Drewno Deska Orzech
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Panel ścienny PCV 13961

Wymiary płytki: 95,5cm x 48cm (=0,46m2)
Materiał: PCV
Wypukłość wzoru: Ok. 3-5mm
Zalecany klej: Klej montażowy HerQles Fix
Realizacja: Natychmiast
Wymiary kostki: 5,5cm x 5,5cm
Cena za 1 sztukę

➡️Zalety:
- Żywe kolory;
- Efekt 3D;
- Nowoczesne panele ścienne można stosować w salonie, w kuchni, w łazience, w toalecie;
- Odporne na odkształcanie się pod wpływem temperatury;
- Zabrudzenia można zmyć przy użyciu wilgotnej gąbki;
- Maskują nierówności ściany;
- Łatwy i szybki montaż (wystarczy klej montażowy + nożyczki lub nożyk do tapet);
- Tańszy zamiennik paneli z naturalnego kamienia;
- Mała waga to wygodny montaż (200-300g / sztuka).
➡️UWAGA:
Nie zaleca się montażu paneli w pobliżu kominka lub kuchenki gazowej gdzie mogą być narażone na bliski kontakt z ogniem!

➡️Pamiętaj o kleju montażowym! :)

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 13961 |
| Długość | 95,5cm |
| Szerokość | 48cm |
| Grubość | 3mm |
| Gama kolorystyczna | odcienie brązu i beżu, odcienie żółtego i złota, wielokolorowe, inny kolor |
| Wykończenie | Mat |
| Struktura | Efekt 3D |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.