Producenci
Zaloguj się
Panele Ścienne PCV Jasnoszary Kamień Mur Gray 3D
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Panel ścienny PCV 15931

Wymiary płytki: 98cm x 50cm (=0,49m2)
Materiał: PCV
Wypukłość wzoru: Ok. 5mm
Zalecany klej: Klej montażowy HerQles Fix
Realizacja: 24h
Cena za 1 sztukę


➡️Zalety:
- Żywe kolory;
- Efekt 3D;
- Nowoczesne panele ścienne można stosować w salonie, w kuchni, w łazience, w toalecie;
- Odporne na odkształcanie się pod wpływem temperatury;
- Zabrudzenia można zmyć przy użyciu wilgotnej gąbki;
- Maskują nierówności ściany;
- Łatwy i szybki montaż (wystarczy klej montażowy + nożyczki lub nożyk do tapet);
- Tańszy zamiennik paneli z naturalnego kamienia;
- Mała waga to wygodny montaż (200-300g / sztuka).
➡️Uwaga:
Nie zaleca się montażu paneli w pobliżu kominka lub kuchenki gazowej gdzie mogą być narażone na bliski kontakt z ogniem!

➡️Pamiętaj o kleju montażowym! :)


Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 15931 |
| Długość | 98cm |
| Szerokość | 50cm |
| Grubość | 5mm |
| Gama kolorystyczna | biel, odcienie szarości i srebra |
| Wykończenie | Połysk |
| Struktura | Efekt 3D |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.