Producenci
Zaloguj się
Panele Ścienne PCV Do Kuchni Kawa Kafle 26177
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Panel ścienny PCV 26177

Wymiary płytki: 96,4 cm x 48,4 cm (=0,46m2)
Materiał: PCV
Wypukłość wzoru: Ok. 2-4mm
Zalecany klej: Klej montażowy HerQles Fix
Realizacja: Natychmiast
Wymiary kafelki: 9,6cm x 9,6cm
➡️Cena za 1 sztukę
➡️Zalety:
- Żywe kolory;
- Efekt 3D;
- Nowoczesne panele ścienne można stosować w salonie, w kuchni, w łazience, w toalecie;
- Zabrudzenia można zmyć przy użyciu wilgotnej gąbki;
- Maskują nierówności ściany;
- Łatwy i szybki montaż (wystarczy klej montażowy + nożyczki lub nożyk do tapet);
- Tańszy zamiennik paneli z naturalnego kamienia;
- Mała waga to wygodny montaż (200-300g / sztuka).
➡️UWAGA:
Nie zaleca się montażu paneli w pobliżu kominka lub kuchenki gazowej gdzie mogą być narażone na bliski kontakt z ogniem!
➡️Pamiętaj o kleju montażowym! :)

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 26177 |
| Długość | 96,4cm |
| Szerokość | 48,4 cm |
| Grubość | 2mm |
| Gama kolorystyczna | Odcienie bieli, odcienie brązu/beżu |
| Wykończenie | Połysk |
| Struktura | Efekt 3D |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.