Producenci
Zaloguj się
Panele Ścienne PCV Brąz Beż Kamień 3D 27351
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Panel ścienny PCV 27351

Wymiary płytki: 96cm x 48cm (=0,46m2)
Materiał: PCV
Wypukłość wzoru(wytłoczenie): Ok. 5mm
Zalecany klej: Klej montażowy HerQles Fix
Realizacja: Natychmiast
.
➡️Cena za 1 sztukę


➡️Zalety:
.
- Żywe kolory;
- Efekt 3D;
- Nowoczesne panele ścienne można stosować w salonie, w kuchni, w łazience, w toalecie;
- Odporne na odkształcanie się pod wpływem temperatury;
- Zabrudzenia można zmyć przy użyciu wilgotnej gąbki;
- Maskują nierówności ściany;
- Łatwy i szybki montaż (wystarczy klej montażowy + nożyczki lub nożyk do tapet);
- Tańszy zamiennik paneli z naturalnego kamienia;
- Mała waga to wygodny montaż (200-300g / sztuka).
.
➡️Uwaga:
Nie zaleca się montażu paneli w pobliżu kominka lub kuchenki gazowej gdzie mogą być narażone na bliski kontakt z ogniem!


➡️Pamiętaj o kleju montażowym! :)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 27351 |
| Długość | 96 cm |
| Szerokość | 48cm |
| Grubość | Wytłoczenie 5 mm |
| Gama kolorystyczna | odcienie brązu i beżu, odcienie żółtego i złota, wielokolorowe, inny kolor |
| Wykończenie | Mat |
| Struktura | Efekt 3D |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.