Producenci
Zaloguj się
Tapeta Drobna Kratka Worek Gładka Zielona 1419-71 Fliz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. 1419-71
Tapeta winylowa na flizelinie, zmywalna drobna zielona kratka/worek z brokatem.

➡️Cechy tapety:
- Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
- Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
- Zmywalność: Bardzo dobra
- Pasowanie wzoru: 0 cm
- Zalecany klej: Artico Vlies
- Gramatura: ok. 170g/m2
- Realizacja: Natychmiast
- Odporność: Na światło
- Kolor: Odcień zielonego
Klejem smarujemy tylko ścianę.
Tapeta posiada wyczuwalną strukturę w dotyku (struktura ala worek).
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu;
- tapeta na korytarze;

➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 1419-71 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na flizelinie |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 0cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.