Producenci
Zaloguj się
Tapeta Zmywalna Koła Drobna Mozaika Beż BA220041
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
➡️Tapeta nr. BA220041 Premium

➡️Cechy tapety:
Wymiary rolki: 10,05 mb x 0,53 m
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie flizelinowym
Zmywalność: Bardzo dobra
Pasowanie wzoru: 53cm
Zalecany klej: Artico VLIES
Realizacja: Natychmiast
Odporność: Na szorowanie, Na światło
Kolor: Odcienie jasnego beżu
Klejem smarujemy tylko ścianę - szybka i łatwa do położenia na ścianie!
- Tapeta ze wzmocnioną powłoką twardego winylu.
- Najwyższa odporność na zmywanie.
- Struktura wyczuwalna w dotyku.
- Waga rolki: ok. 1,5kg !
- Gramatura: ok. 280g/m²
➡️ Zastosowanie:
- tapeta do pokoju;
- tapeta do sypialni;
- tapeta do salonu;
- tapeta do kuchni.

➡️Pamiętaj o kleju, pędzlu i nożyku do tapet! ;-)
Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | BA220041 |
| Rodzaj tapety | Winylowa na papierze |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 53cm |
| Pasowanie wzoru | 53cm |
| Stopień zmywalności tapety | Bardzo dobra (odporna na szorowanie) |
| Zalecany Klej | Klej Artico Vlies do tapet flizelinowych |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.